درباره انجمن آلمانی آینفاخ

آینفاخ جاییکه همه می تونیم توش مطالب مفید و ضروری درباره ی مهاجرت به آلمان رو به راحتی پیدا کنیم.ما سعی می کنیم تا انواع و اقسام محتواهایی که شما در تمامم طول مسیر پرپیچ و خم و طولانی مهاجرت به آلمان نیاز دارین رو بهتون ارائه بدیم تا بتونیم تا جایی که ممکنه این مسیر رو براتون هموار و ساده کنیم.
برای اون هایی که سعی کردن تا به آلمان مهاجرت کنن سوالات زیادی وجود داره. از همون اول این که کدوم آموزشگاه باید برم؟ کی باید وقت سفارت بگیرم؟ چه کتابی بخونم؟ چه فیلمی ببینم؟ چه قدر طول میکشه تا بتونم مهاجرت کنم؟و….اینها سوالاتی هستن که ذهن مارو مشغول کردن. ما هم سعی کردیم تا با ارائه تمامی این محتواها
هم هزینه های شما رو کم کنیم و هم در طول این مسیر کنارتون باشیم.

ما فکر می کنیم که همه ی ماییه که حتی یک کمی هم درباره ی مهاجرت به آلمان می دونیم می تونیم به بقیه کمک کنیم و از اونها هم بخواهیم که اگر چیزی می دونن یا می تونن به ما کمک کنن این کار رو انجام بدن.برای همین به شما میگیم که توی سایت عضو بشین تا همه با هم بتونیم برای راحت تر شدن این مسیر در کنار هم باشیم.
ما با استفاده از یک تیم قوی که هر کردومشون این مسیر رو به نحوی طی کردن و در زمینه های مختلف تخصص دارن و حتی با استفاده از خود شما که احتمالا در نقطه ای از این راه هستین، قصد داریم تا به همه ی اونهایی که قصد مهاجرت به آلمان رو دارن کمک کنیم و این راه رو آسون می کنه.
شما می تونید از طریق بخش های مختلف به خواسته هاتون برسین و اگر هم سوالی داشتین، از طریق تالار گفتگو اونرو از ما و از بقیه اعضا سایت بپرسین تا مشکل و سوالتون سریع تر حل بشه
همچنین می تونین تا با استفاده از فیلم ها و پادکست های مفید و مختلف، هم دانش زبان آلمانیتون رو ارتقا بدین و هم با فرهنگ مناطق متفاوت آلمان آشنا بشین.در ضمن می تونین تا با کسب اطلاعات از افرادی که تجربه های موفق از مهاجرت به آلمان رو دارن، دید کامل و صحیحی رو برای مهاجرت به آلمان داشته باشین.

logo-samandehi

فرم درباره ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
انجمن آلمانی آینفاخ - مهاجرت به آلمان

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.