کلیپ های آموزشی آلمانی

آزمون شفاهی گوته Mündliche Prüfung Goethe

گوته مهمترین و اصلی ترین آزمون های زبان آلمانی در ایران و سایر کشورهای دیگر برگزار می کند به همین منظور در این قسمت آزمون های شفاهی گوته برای تمامی سطح ها قرار گرفته تا به شما کمک کند که فضا امتحان را بهتر درک کنید.

** توجه داشته باشید که ممکن است سوالات امتحانات شفاهی گوته کمی تغییرات داشته باشد به همین منظور توصیه می کنیم از خود موسسه از آخرین تغییرات آگاه شوید.

آزمون شفاهی او اس د Mündliche Prüfung Ösd

آزمون های Ösd که آزمون زبان آلمانی کشور اتریش می باشد توسط تعدادی آموزشگاه مانند انجمن فرهنگی اتریش ÖKF در ایران برگزار می گردد که این آزمون توسط سفارت آلمان نیز مورد تایید است به همین دلیل برای آشنایی دوستان با نحوه ی بخش شفاهی این آزمون ویدیوهای شبیه سازی آن را قرار دادیم.

** توصیه می شود حتما از آخرین تغییرات هر تایل قبل از آزمون مطلع شوید.

آزمون شفاهی تلک Mündliche Prüfung telc​​

آزمون TELC مخفف کلمه The European Language Certificates می باشد و شامل آزمون های استاندارد بین المللی ده زبان است. با وجود اینکه مدرک این آزمون برای اکثر دانشگاه ها و سفارت قابل قبول است ولی نسبت به آزمون های دیگر شناخته نشده تر است. ولی در ایت ایران نیز به تازگی این آزمون برگزار می گردد که برای آشنایی شما با محتوای آزمون شفاهی آن ویدیوهای آن قرار گرفته شده است.

** حتما قبلا از شرکت در آزمون نسبت به آشنایی با شرایط و محتوای آن اقدام کنید.

EASY GERMAN (A1/A2)

کلیپ های آموزشی easy german با موضوعات گوناگون به صورت مصاحبه و یا در محیط های مختلف در آلمان ضبط و تولید می شود که علاوه بر این که به تقویت زبان  کمک می کند،آشنایی زبان آموزان با محیط و مردم  آلمان را نیز به دنبال دارد. به همین منظور پیشنهاد میکنم ویدیوهای متناسب با سطح خودتان را به صورت منظم تماشا کنید و نکات مهم آن را یادداشت کنید.

** این دسته به علت سادگی کلمات و موضوعات به زبان آموزانی که در سطح a1 و a2 زبان آلمانی هستند توصیه می شود.

EASY GERMAN (B1/B2)

کلیپ های آموزشی easy german با موضوعات گوناگون به صورت مصاحبه و یا در محیط های مختلف در آلمان ضبط و تولید می شود که علاوه بر این که به تقویت زبان  کمک می کند،آشنایی زبان آموزان با محیط و مردم  آلمان را نیز به دنبال دارد.

** این دسته به زبان آموزانی که در سطح b1 و b2 زبان آلمانی هستند توصیه می شود.

EASY GERMAN (C1/C2)

کلیپ های آموزشی easy german با موضوعات گوناگون به صورت مصاحبه و یا در محیط های مختلف در آلمان ضبط و تولید می شود که علاوه بر این که به تقویت زبان  کمک می کند،آشنایی زبان آموزان با محیط و مردم  آلمان را نیز به دنبال دارد.

** این دسته به زبان آموزانی که در سطح c1 و c2 زبان آلمانی هستند توصیه می شود.

Peppa pig​

کارتون peppa pig یکی از محبوب ترین کارتون ها برای رنج سنی کودکان است که به زبان های مختلف از جمله آلمانی موجود است که می تواند کمک زیادی به یادگیری زبان به کودکان بنماید.

** این دسته به زبان آموزانی که در سطح a1 و a2 زبان آلمانی هستند توصیه می شود.