ویزامتریک - مهاجرت به آلمان - ویزای آلمانی

فرآیند ویزای دانشجویی آلمان آسان تر خواهد شد

از اول آوریل ۲۰۲۱( ۱۲ فروردین ۱۴۰۰) ، سفارت آلمان در تهران با شرکت VISAMETRIC (رهیاب گذر آرتا) همکاری خواهد کرد تا روند درخواست های ویزای ملی دانشجویی را آسان تر و مشتری مدار تر کند .
از این رو ویزامتریک از این تاریخ پذیرش درخواست ویزای دانشجویی را در مرکز درخواست خود در تهران ، که تحت نظارت سفارت آلمان اداره می شود را آغاز می کند.
اگر برای درخواست وقت برای ویزای آلمان در وب سایت سفارت ثبت نام کرده اید ، اما هنوز تاریخ مصاحبه دریافت نکرده اید و همچنان علاقه مند به دریافت ویزای ملی دانشجویی هستید ، ویزامتریک شما را از زمان مصاحبه در مرکز ویزامتریک مطلع خواهد کرد ، این تاریخ به ترتیب لیست انتظار در سفارت ارائه می دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که برای رزرو قرار شما باید هزینه رزرو وقت ملاقات 5.900.000 ریال را به حساب شرکت ویزامتریک واریز نموده و سپس رسید واریز وجه به همراه نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد و شماره شبا را از طریق ایمیل ارسال نمایید.
بعد از کنترل صحت مبلغ واریزی ویزامتریک ایمیل وقت ملاقات برای شما ارسال خواهد کرد .

مشخصات بانکی شرکت ویزامتریک جهت واریز مبلغ رزرو قرار ملاقات به شرح ذیل است :

نام دارنده حساب : شرکت رهیاب گذر آرتا
بانک دارنده حساب : بانک سامان
شماره حساب : 80981027883031
شماره کارت : 0435 0001 8670 6219

پس از مراجعه به دفتر ویزامتریک و تکمیل مدارک در زمان قرار ملاقات مبلغ واریزی به شما عودت داده خواهد شد.
اگر مایل هستید کار شما در محیطی راحت و اختصاصی در زمان مراجعه به دفتر ویزامتریک انجام گردد می توانید از سرویس VIP ما استفاده نمایید ، لطفا در زمان پاسخ به این ایمیل ، درخواست استفاده از این سرویس را به همراه قبض مبلغ واریزی برای رزرو قرار ملاقات خود را برای ما ارسال نمایید .
لطفاً برای مطلع شدن از مدارک مورد نیازی که باید در روز ملاقات خود ارائه دهید همچنین سایر جزئیات می توان به سایت ویزامتریک مراجعه نمایید .

آدرس دفتر ویزامتریک جهت مراجعه در زمان قرار ملاقات به شرح ذیل است

تهران ، خیابان خالد اسلامبولی ( خیابان وزرا ) ، نبش کوچه بیست و یکم ، پلاک 137 ، ساختمان شیراز ، طبقه اول.

تغییر وقت ملاقات یکبار و تا 72 ساعت قبل از قرار ملاقات بصورت رایگان امکان پذیر است. همچنین امکان لغو وقت ملاقات خود به صورت رایگان تا 72 ساعت قبل از آن وجود دارد. در صورت لغو قرار ملاقات حداکثر 72 ساعت قبل از آن ، هزینه رزرو پس داده می شود. بازپرداخت ظرف 5 روز کاری به حساب بانکی ذکر شده واریز می شود. اگر قرار خود را از دست داده باشید ، هزینه رزرو قرار ملاقات 5.900.000 ریال مسترد نمی شود.
اگر قبلاً از سفارت وقت درخواست ویزای ملی دریافت کرده اید ، لطفاً درخواست خود را در زمان اعلام شده به قسمت ویزای سفارت تحویل دهید

5/5 - (1 امتیاز)