دانلود کتاب آلمانی sicher B2.1

در اکثر آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران مانند گوته از کتاب های Sicher برای مقاطع  B2 و C1 استفاده می کنند از این رو فایل کتاب Kursbuch و Arbeitsbuch به همراه فایل صوتی و پاسخنامه در پایین به صورت رایگان قرار گرفته شده است که زبان آموزان به سادگی به این منابع دسترسی داشته باشند. برای دانلود رایگان با لینک مستقیم و پر سرعت می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید و فایل مورد نظر را با سرعت و کیفیت بالا دانلود کنید.

اگر سطح فعلی زبان شما پایین تر است، می توانید از طریق این لینک از کتاب های منشن نیز استفاده و رایگان و با لینک مستقیم و پرسرعت دانلود کنید.

مجموعه Sicher برای آموزش زبان آلمانی بسیار معروف است و شامل کتاب‌های درسی و کتاب‌های کار و سی‌دی‌های صوتی مربوط به آنهاست. این مجموعه برای زبان‌آموزانی که به دنبال آموزش مهارت‌های چهارگانه زبان آلمانی هستند، مناسب است و می‌تواند به آنها در رسیدن به سطح بالاتری از زبان آلمانی کمک کند.

کتاب‌های درسی این مجموعه شامل Sicher A1، A2، B1، B2، C1 و C2 هستند و برای تمامی سطوح آموزشی مناسب هستند. هر کتاب درسی شامل دروسی با موضوعات مختلف است کهبه آموزش چهار مهارت اصلی زبانی یعنی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن، همراه با یادگیری دستور زبان و واژگان مورد نیاز برای هر سطح، می‌پردازد. هر درس شامل تمرینات و فعالیت‌های متنوعی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنند.

کتاب‌های کار Sicher B1، B2 و C1 همراه با سی‌دی صوتی به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا با استفاده از تمرینات و فعالیت‌های متنوع، مهارت‌های زبانی خود را بهبود بخشند و به سطح بالاتری از زبان آلمانی برسند. در هر کتاب کار، تمرینات عمیقی در مورد واژگان، دستور زبان و همه مهارت‌های زبانی وجود دارد و در ابتدای هر درس، تکرار زمینه‌های مهم کلمات از سطوح قبلی صورت می‌گیرد. همچنین، در پایان هر درس، خودآزمایی و تست‌هایی برای سنجش میزان یادگیری زبان‌آموزان در نظر گرفته شده است.

سی‌دی‌های صوتی مربوط به کتاب‌های درسی و کتاب‌های کار، به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا مکالمه، شنیداری و تلفظ خود را تقویت کنند. اینسی‌دی‌ها شامل فایل‌های صوتی برای تمامی فعالیت‌ها و تمرینات هر کتاب هستند و به زبان‌آموزان امکان می‌دهد تا بهترین نتیجه را از آموزش زبان آلمانی بگیرند.

از ویژگی‌های کتاب‌های Sicher می‌توان به ساختار شفاف، آموزش چهار مهارت اصلی زبانی همراه با دستور زبان و واژگان مورد نیاز، موضوعات جذاب در زمینه‌های زندگی روزمره، کار، تحصیل و آموزش، کار متنوع و متناسب، انتقال استراتژی‌های یادگیری از طریق کارهای خاص و نکات عملی واطلاعات مربوط به مطالعات منطقه‌ای اشاره کرد. همچنین، هر درس شامل چک لیست بررسی اهداف یادگیری در پایان درس است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا میزان یادگیری خود را ارزیابی کنند.

تذکر: توصیه می شود از فایل پاسخنامه پس از حل تمرین صرفا برای چک کردن پاسخ خود استفاده نمایید.

کتاب الکترونیکی و مجله

کتاب کلاس Sicher Kursbuch B2.1

دانلود کتاب

دانلود فایل صوتی

دانلود متن فایل صوتی

کتاب الکترونیکی و مجله

کتاب کار کلاس Sicher Arbeitsbuch B2.1

دانلود کتاب کار

دانلود فایل صوتی کتاب کار

دانلود پاسخنامه کتاب کار

بهترین و جدیدترین کتاب هارو از ما بخواین!

2.7/5 - (3 امتیاز)

Your support motivates us to continue​​

My Public Address to Receive USDT (ERC20)
0x23b7A903B634EB804d2487161A889428DB91A7e0