دانلود کتاب آلمانی MENSCHEN B1.2

در اکثر آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران مانند گوته از کتاب های منشن Menschen برای مقاطع A1 ، A2، B1 و B2 استفاده می کنند از این رو فایل کتاب دانلود رایگان کتاب Menschen می‌توانید از لینک‌های مستقیم داده شده استفاده کنید.

کتاب MENSCHEN B1.2 نیز همانند کتاب MENSCHEN B1.1 یک کتاب درسی برای زبان آلمانی است، اما در سطح پیشرفته‌تری نسبت به کتاب B1.1 قرار دارد. این کتاب برای زبان‌آموزانی که سطح متوسط زبان آلمانی را تسلط دارند و به دنبال تقویت مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری خود در زبان آلمانی هستند، مناسب است.

این کتاب شامل دروسی دربارهٔ موضوعاتی مانند جامعه، فرهنگ، روابط بین المللی، تجارت و اقتصاد، علوم و فناوری و غیره است. هدف اصلی این کتاب آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای ارتباط در زندگی روزمره، تحصیلی و کاری در زبان آلمانی در سطح پیشرفته‌تر است.

کتاب MENSCHEN B1.2 شامل فصولی دربارهٔ موضوعاتی مانند تاریخ و فرهنگ آلمان، رسانه، سیاست، حقوق، محیط زیست و غیره است. این کتاب شامل فعالیت‌های مختلف شنیداری، خواندنی، نوشتنی و گفتاری است. همچنین، این کتاب شامل تمرین‌های گرامری و واژگانی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را در سطح پیشرفته‌تریتقویت کنند.

کتاب MENSCHEN B1.2 همچنین شامل فایل‌های صوتی و ویدئویی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا تلفظ درست و لهجه واقعی زبان آلمانی را بیاموزند. این فایل‌های صوتی و ویدئویی، برای زبان‌آموزانی که به تنهایی در خانه به یادگیری زبان آلمانی می‌پردازند نیز بسیار مفید هستند.

به طور کلی، کتاب MENSCHEN B1.2 یکی از بهترین منابع برای آموزش زبان آلمانی در سطح پیشرفته‌تر محسوب می‌شود و می‌تواند به عنوان یک منبع مفید برای زبان‌آموزانی با هر سطحی که به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستند، به کار گرفته شود. با خواندن این کتاب و انجام تمرین‌های آن، زبان‌آموزان می‌توانند مهارت‌های خود را در زبان آلمانی تقویت کرده و به سطح پیشرفته‌تری از زبان آلمانی دست یابند و برای شرکت در دوره‌های آموزشی، کلاس‌های زبان و یا استفاده در زندگی روزمره و حرفه‌ای خود، آمادگی داشته باشند.

 

تذکر: توصیه می شود از فایل پاسخنامه پس از حل تمرین صرفا برای چک کردن پاسخ خود استفاده نمایید.

 

کتاب MENSCHEN B1.2

کتاب کلاس Menschen Kursbuch B1.2

دانلود کتاب

دانلود فایل صوتی

دانلود متن فایل صوتی

کتاب آلمانی MENSCHEN B1.2

کتاب کار کلاس Menschen Arbeitsbuch B1.2

دانلود کتاب کار

دانلود فایل صوتی کتاب کار

دانلود پاسخنامه کتاب کار

4.2/5 - (11 امتیاز)

Your support motivates us to continue​​

My Public Address to Receive USDT (ERC20)
0x23b7A903B634EB804d2487161A889428DB91A7e0