دانلود کتاب آلمانی sicher B2.2

در اکثر آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران مانند گوته از کتاب های Sicher برای مقاطع  B2 و C1 استفاده می کنند از این رو فایل کتاب Kursbuch و Arbeitsbuch به همراه فایل صوتی و پاسخنامه در پایین به صورت رایگان قرار گرفته شده است که زبان آموزان به سادگی به این منابع دسترسی داشته باشند. برای دانلود رایگان با لینک مستقیم و پر سرعت می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید و فایل مورد نظر را با سرعت و کیفیت بالا دانلود کنید.

اگر سطح فعلی زبان شما پایین تر است، می توانید از طریق این لینک از کتاب های منشن نیز استفاده و رایگان و با لینک مستقیم و پرسرعت دانلود کنید.

کتاب Sicher B2 یک کتاب درسی برای زبان آلمانی است که برای زبان‌آموزانی طراحی شده است که در سطح پیشرفته زبان آلمانی هستند. این کتاب شامل مباحثی دربارهٔ موضوعات مختلفی از جمله موضوعات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و غیره است. هدف اصلی این کتاب، آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای ارتباط در زندگی روزمره، تحصیلی و حرفه‌ای در زبان آلمانی است.

کتاب Sicher B2 شامل موضوعاتی مانند فرهنگ و تاریخ آلمان، رسانه، سیاست، حقوق، تکنولوژی، اقتصاد و تجارت، محیط زیست و غیره است. این کتاب شامل فعالیت‌های مختلف شنیداری، خواندنی، نوشتنی و گفتاری است. همچنین، این کتاب شامل تمرین‌های گرامری، واژگانی و تلفظی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنند.

کتاب Sicher B2 به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود در زبان آلمانی را با تمرین‌های متنوعی تقویت کنند. این کتاب شامل تمرین‌هایی دربارهٔ گرامر، واژگان، خواندن، شنیداری و گفتاری استکه به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را به سطح پیشرفته‌تری ارتقا دهند. همچنین، کتاب Sicher B2 شامل فایل‌های صوتی و ویدئویی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا تلفظ درست و لهجه واقعی زبان آلمانی را بیاموزند.

هر فصل از کتاب Sicher B2 شامل موضوعاتی با طیف گسترده‌ای از واژگان، مفاهیم و مهارت‌های زبانی است. همچنین، هر فصل شامل یک بخش شنیداری، یک بخش خواندنی، یک بخش نوشتنی و یک بخش گفتاری است. در بخش شنیداری، متنی دربارهٔ موضوع مربوطه ارائه شده و تمرین‌های شنیداری مربوط به آن ارائه می‌شود. در بخش خواندنی، متنی با سطح دشواری متوسط دربارهٔ موضوع مربوطه ارائه شده و تمرین‌های خواندنی مربوط به آن ارائه می‌شود. در بخش نوشتنی، تمرین‌های مربوط به نوشتن متنی دربارهٔ موضوع مربوطه وجود دارد. در بخش گفتاری نیز، تمرین‌هایی دربارهٔ صحبت کردن دربارهٔ موضوع مربوطه وجود دارد.

کتاب Sicher B2 به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود در زبان آلمانی را ارتقا دهند و به سطح پیشرفته‌تری از زبان آلمانی دست یابند. با استفاده از این کتاب، زبان‌آموزان می‌توانند مهارت‌های خود را در زبان آلمانی تقویت کرده و برای شرکت در دوره‌های آموزشی، کلاس‌های زبان و یا استفاده در زندگی حرفه‌ای خود، آمادگی داشته باشند. کتاب Sicher B2 یکی از بهترین منابع برای آموزش زبان آلمانی در سطح پیشرفته محسوب می‌شود و می‌تواند به عنوان یک منبع مفید برای زبان‌آموزانی با هر سطحی که به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستند، به کار گرفته شود.

تذکر: توصیه می شود از فایل پاسخنامه پس از حل تمرین صرفا برای چک کردن پاسخ خود استفاده نمایید.

کتاب الکترونیکی و مجله

کتاب کلاس Sicher Kursbuch B2.2

دانلود کتاب

دانلود فایل صوتی

دانلود متن فایل صوتی

کتاب الکترونیکی و مجله

کتاب کار کلاس Sicher Arbeitsbuch B2.2

دانلود کتاب کار

دانلود فایل صوتی کتاب کار

دانلود پاسخنامه کتاب کار

بهترین و جدیدترین کتاب هارو از ما بخواین!

5/5 - (1 امتیاز)

Your support motivates us to continue​​

My Public Address to Receive USDT (ERC20)
0x23b7A903B634EB804d2487161A889428DB91A7e0