معرفی سایت های آلمانی

معرفی سایت های آلمانی

برای یادگیری زبان آلمانی، آشنا بودن با چند وب‌سایت کاربردی و مرجع لازم و واجب است. این سایت‌ها نه تنها برای استفاده به عنوان مرجع قابل استفاده هستند، بلکه به عنوان مدرس و آموزش دهنده‌ای پر قدرت می‌توانند به کمک ما بیایند اگر به درستی از آن‌ها استفاده شود. در این صفحه به معرفی چندین وب‌سایت بسیار کاربردی در یادگیری زبان آلمانی پرداخته‌ایم. شما می‌توانید با استفاده از این مرجع‌ها به یادگیری زبان مورد علاقتون سرعت بیشتری ببخید.

مهاجرت به آلمان - دانشگاه های آلمان - آموزشگاه های زبان آلمانی - فیلم و سریال های زبان آلمانی

study portals


یک پلتفرم جامع برای دانشگاه های آلمان است که شما می توانید اطلاعات مورد نیاز برای اپلای کردن را از طریق این سایت پیدا نمایید. این سایت دارای یک لیست با بیش از ۲۰۰ هزار دانشگاه در مقاطع گوناگون در سراسر جهان می باشد.

dw logo

Deutsche Welle


دویچه وله یا DW یک شبکه بین المللی دولتی آلمان است که به ۳۰ زبان دنیا از جمله فارسی خبر منتشر می کند. شما می توانید از طریق این سایت علاوه بر دنبال کردن اخبار آلمان، از ویدیوهای آموزشی این مجموعه استفاده نمایید.

مهاجرت به آلمان - دانشگاه های آلمان - آموزشگاه های زبان آلمانی - فیلم و سریال های زبان آلمانی

Karambolage


یک سایت با ویدیوهای آلمانی که می تواند به زبان آلمانی شما کمک کند از ویژگی های آن می توان به ویدیوهای کوتاه و متنوع آن اشاره نمود که اکثرا موضوعات آن سرگرم کننده و یا بصورت انیمیشن ساخته شده است.

مهاجرت به آلمان - دانشگاه های آلمان - آموزشگاه های زبان آلمانی - فیلم و سریال های زبان آلمانی

deutsch info


یک سایت مناسب برای یادگیری زبان آلمانی می باشد.این سایت به شما امکان می دهد علاوه بر زبان آلمانی ، فرهنگ و تاریخ این کشور بزرگ را نیز بشناسید. بنابراین بعداً می توانید در آلمان بدون مشکل زندگی ، تحصیل یا کار کنید!

daad

DAAD


دآآد موسسه تبادلات آکادمیک آلمان است که در آن بورسیه های متفاوت و شرایط مختلف برای تحصیل و پژوهش در آلمان و یا ایران می باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فارسی آن نیز مراجعه نمایید.

مهاجرت به آلمان - دانشگاه های آلمان - آموزشگاه های زبان آلمانی - فیلم و سریال های زبان آلمانی

uniassist


uniassit سایت است که به شما کمک می کند تا برای اپلای در ۱۸۰ دانشگاه اقدام کنید اپلای در بعضی از دانشگاه های آلمان فقط از طریق این اپلیکیشن قابل انجام است. از مزیت آن اپلای در چند دانشگاه با یک سری مدرک تایید شده می باشد.

babbel

Babbel


بابل روش جدید برای یادگیری زبان خارجی است. سیستم یادگیری جامع ترکیبی از روشهای آموزش موثر با پیشرفته ترین فناوری است. در ابتدا برای یادگیری زبان آلمانی به کار برده میشد که در ادامه دیگر زبان ها نیز اضافه شدند.

memrise

Memrise


Memrise یک بستر انگلیسی زبان است که برای افزایش میزان یادگیری از تکرار فاصله مرتبا استفاده می کند. مقر آن در لندن ، انگلستان است. Memrise محتوای تولید شده توسط کاربر را در طیف گسترده ای از موضوعات دیگر ارائه می دهد.

lingoda logo

Lingoda


تمام چیزی که برای یادگیری زبان آلمانی از طریق ویدیو و سایت لینگودا دارید، یک کامپیوتر و یک اینترنت مناسب است. شما بنا به برنامه زمانی مناسب خودتان میتوانید زمان کلاس ها را تعیین کنید و یا حتی به گروه های کوچک و بزرگ ملحق شوید.

deutschakademie logo

Deutschakademie


این وبسایت که توسط مدرسین بسیار باتجربه نیز مورد استفاده قرار گرفته، تمرکزش را بر روی یادگیری گرامر زبان آلمانی گذاشته است. شما یک دید کلی از پیشرفت خود در یادگیری زبان خواهید داشت و میتوانید سوال های خود را در فوروم بیان کنید.

gp logoo

Germanpod101


این وبسایت زبان آلمانی را به شما از طریق مکالمه آموزش میدهد. به عنوان یک آغاز کننده زبان میتوانید به اندازه سطح خود سرعت پخش و یادگیری را کاهش دهید. برتریشان به نسبت رقبا، دایره وسیع دروس برای تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته است.

fluento logo

Fluento


هدف این وبسایت آموزش سنتی زبان به شما نیست؛ بلکه با استفاده از روش های جدید و مولتی مدیا قابل قبول سعی در توسعه دانش زبان شما دارد. ایده کلی این است که شما زبان آلمانی را همان گونه که صحبت میشود و رایج است یاد بگیرید.

اگه یه لیست کامل از سایتهای کاربردی آلمانی می خوای ایمیلتو بده

ثبت نام / ورودانجمن آلمانی آینفاخ

برای ورود سریع و یا ثبت نام از طریق شبکه های اجتماعی خود اقدام کنید.

[fbl_login_button redirect="" hide_if_logged="" size="large" type="continue_with" show_face="true"]
یا

جزئیات اکانت از طریق ایمیل تأیید می شود.

بازنشانی رمز عبور