کتاب آلمانی zwischendurch mal Hören A1-A2

دانلود کتاب های آموزشی آلمانی

“zwischendurch mal Hören A1-A2” یک کتاب آموزشی است که برای سطوح A1 و A2 زبان آلمانی طراحی شده است. این کتاب برای تقویت و تمرین مهارت شنیداری در زبان آلمانی مناسب است.

در “zwischendurch mal Hören A1-A2″، شما با تمرینات شنیداری مختلف در سطوح A1 و A2 روبرو می‌شوید. این تمرینات شامل فایل‌های صوتی کوتاه و متن‌های مربوطه است که به شما امکان می‌دهد تا مهارت شنیداری خود را در زبان آلمانی بهبود بخشید.

موضوعات مختلفی در “zwischendurch mal Hören A1-A2” مورد بررسی قرار می‌گیرند. این موضوعات می‌توانند شامل مکالمات روزمره، خرید و فروش، سفرها، رستوران‌ها، جاذبه‌های گردشگری و غیره باشند. تمرینات شنیداری در هر موضوع به شما کمک می‌کنند تا با واژگان و عبارات مربوط به آن موضوع آشنا شوید و توانایی درک مطلب را تقویت کنید.

“zwischendurch mal Hören A1-A2” یک منبع آموزشی مفید است که به شما فرصت می‌دهد تا با تمرینات شنیداری مناسب برای سطوح A1 و A2، مهارت شنیداری خود را در زبان آلمانی بهبود بخشید. با انجام تمرینات و گوش دادن به فایل‌های صوتی، می‌توانید با زبان آلمانی به طور کلی و با موضوعات مختلف آشنا شوید و به تسلط بیشتری در این سطح زبان برسید.

48 audio texts on the MP3 CD

• Transcription of the listening texts with varied tasks for listening comprehension as a copy template

بهترین و جدیدترین کتاب هارو از ما بخواین!

امتیاز دهید

Your support motivates us to continue​​

My Public Address to Receive USDT (ERC20)
0x23b7A903B634EB804d2487161A889428DB91A7e0