کتاب آلمانی Deutsch in Handel und Verkauf A2-B2

دانلود کتاب های آموزشی آلمانی

“Deutsch in Handel und Verkauf A2-B2” یک کتاب درسی است که برای زبان آموزانی که می‌خواهند زبان آلمانی را در حوزه تجارت و فروش بهبود دهند، طراحی شده است. این کتاب سطوح A2 تا B2 را پوشش می‌دهد، به همین دلیل مناسب برای زبان آموزانی است که در حال یادگیری و تقویت مهارت‌های زبان آلمانی خود در حوزه تجارت و فروش هستند.

“Deutsch in Handel und Verkauf A2-B2” به شما آموزش می‌دهد چگونه به طور کاربردی و عملی در موقعیت‌های تجاری و فروش از زبان آلمانی استفاده کنید. این کتاب شامل مباحثی مانند مکالمه تلفنی، ارتباطات مکتوب، مذاکره و معامله، معرفی محصولات و خدمات، پشتیبانی مشتریان و موارد دیگر مرتبط با حوزه تجارت و فروش است.

با استفاده از “Deutsch in Handel und Verkauf A2-B2″، شما می‌توانید دایره لغات خود را در حوزه تجارت و فروش افزایش دهید، مهارت‌های شنیداری و خوانداری خود را بهبود بخشیده و قادر به ارتباط و تعامل بهتر با مشتریان و همکاران آلمانی زبان خود شوید.

اگر شما به عنوان یک زبان آموز علاقه‌مند به بهبود مهارت‌های زبانی خود در حوزه تجارت و فروش هستید و سطح زبان آلمانی خود را در حد A2 تا B2 می‌بینید، “Deutsch in Handel und Verkauf A2-B2” می‌تواند یک منبع مفید برای شما باشد.

بهترین و جدیدترین کتاب هارو از ما بخواین!

امتیاز دهید

Your support motivates us to continue​​

My Public Address to Receive USDT (ERC20)
0x23b7A903B634EB804d2487161A889428DB91A7e0